Wentylacja

Firma Sapro Engineering oferuje szeroki zakres usług w zakresie urządzeń i instalacji wentylacyjnych. Jesteśmy w stanie zapewnić odpowiednie warunki zarówno w małych budynkach jednorodzinnych jak i dużych, skomplikowanych technicznie obiektach użyteczności publicznej, czy też przemysłowych. Zaawansowane układy wentylacyjno - klimatyzacyjne mogą realizować, oprócz wymiany powietrza, również inne zadania np. obróbkę termiczną, wilgotnościową, odpylanie itp. A także zapewniać wymagane różnice ciśnień pomiędzy pomieszczeniami. W doborze urządzeń na etapie projektu kierujemy się przede wszystkim efektywnością działania układu, stawiamy więc na wydajność, energooszczędność i wysoką jakość urządzeń. Dlatego preferujemy rozwiązania wykorzystujące najnowocześniejsze technologie i precyzyjną regulację oraz przyjazne w obsłudze. Urządzenia które Państwu oferujemy spełniają surowe wymagania stawiane przez najnowsze normy, a jednocześnie są w stanie zaspokoić oczekiwania bardzo wymagających użytkowników.

Dlaczego warto korzystać z naszych rozwiązań

Asortyment

Centrale wentylacyjne - urządzenia służące do mechanicznej (wymuszonej wymiany powietrza)

W szerokiej ofercie central stosujemy:
Centrale nawiewne
Centrale wywiewne
Centrale nawiewno - wywiewne
Centrale z odzyskiem ciepła (wymienniki krzyżowe, obrotowe, glikolowe)
Centrale basenowe
Centrale z nawilżaniem, osuszaniem, chłodzeniem i grzaniem
Centrale wentylacji i klimatyzacji precyzyjnej
Możliwość komponowania central z modułów pozwala w niemal dowolny sposób dopasować centralę wentylacyjną do potrzeb każdego rodzaju pomieszczeń, od małych domów po hale przemysłowe. Dowolność komponowania central z dowolnych modułów pozwala w dowolny sposób skomponować centralę wentylacyjną do potrzeb każdego rodzaju pomieszczeń, od małych domów po hale przemysłowe.

Rekuperatory - urządzenia stosowane w wentylacji w celu odzysku ciepła i chłodu.
W naszym asortymencie znajdziecie Państwo urządzenia wiodących producentów, charakteryzujące się odzyskiem ciepła jawnego i utajonego. Dzięki zastosowaniu rekuperatora w układzie wentylacji uzyskujemy możliwość odzysku ciepła ze wszystkich pomieszczeń w tym również łazienek. Często w połączeniu z kominkiem daje nam znakomity tani sposób dogrzewania pomieszczeń.
Rekuperatory dostępne są w dwóch wersjach: kompaktowej, przeznaczonej do wentylacji pojedynczych pomieszczeń i kanałowej, do rozwiązań systemowych. Wydajność naszych rekuperatorów wynosi od 65 do 2.000 m3/h. Wszystkie typy urządzeń MITSUBISHI ELECTRIC objęte są 5 letnią gwarancją.

Wentylatory - urządzenia wymuszające jednokierunkowy przepływ powietrza (nawiew lub wyciąg) powietrza różnorodność urządzeń w zależności od ich przeznaczenia jest bardzo duża, od małych wentylatorków łazienkowych po bardzo duże kanałowe i dachowe, w tym również w wykonaniu specjalnym (przeciwwybuchowe, chemoodporne itp.)

Agregaty wody lodowej - Szczególnej uwadze polecamy szeroką gamę urządzeń włoskiej firmy GALLETTI. Firma ta jest czołowym we Włoszech producentem urządzeń do klimatyzacji, wentylacji oraz chłodnictwa przemysłowego. Jej asortyment obejmuje agregaty wody lodowej od 4 kW do 730 kW mocy chłodniczej, szeroką gamę klimakonwektorów oraz rekuperatory. Warto zauważyć, że urządzenia firmy Galletti są to urządzenia najwyższej klasy z 18-miesięczną gwarancją i bardzo atrakcyjną na polski rynek ceną.

Kurtyny powietrzne -"niewidzialne drzwi" - Duże zainteresowanie wśród klientów zyskują kurtyny powietrzne, dzięki którym oszczędzamy ciepło poprzez oddzielenie pomieszczenia od otwartej przestrzeni bez zamykania otworu.
Oferujemy szeroki wybór kurtyn zarówno zimnych jaki i ciepłych (z grzałką elektryczną lub nagrzewnicą wodną) o różnych mocach grzewczych, do każdego rodzaju otworu o dowolnych wielkościach, stojące i wiszące.