Klimatyzacja

Firma Sapro Engineering dysponuje szeroką ofertą urządzeń klimatyzacyjnych, co pozwala na dostosowanie systemu chłodzenia/grzania do każdego, nawet najbardziej wymagającego obiektu. W doborze urządzeń na etapie projektu kierujemy się przede wszystkim efektywnością działania układu, stawiamy więc na wydajność, energooszczędność i wysoką jakość urządzeń oraz przyjazną obsługę. Dlatego preferujemy rozwiązania wykorzystujące najnowocześniejsze technologie i przyjazne dla środowiska. Urządzenia które Państwu oferujemy spełniają surowe wymagania stawiane przez najnowsze normy, a jednocześnie są w stanie zaspokoić oczekiwania użytkowników.

Dlaczego warto korzystać z naszych rozwiązań

Asortyment
Urządzenia klimatyzacyjne - służą do obróbki termicznej i wilgotnościowej powietrza W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt o dużych możliwościach zastosowania, nowoczesnych rozwiązaniach i estetycznym wyglądzie. Dla zaspokojenia potrzeb wszystkich inwestorów dysponujemy urządzeniami kilku wiodących na świecie producentów pasujących swoje produkty na różnych poziomach cenowych. Najwyższy poziom reprezentuje oferta japońskiego koncernu MITSUBISHI ELECTRIC. Wszystkie urządzenia cechuje doskonałe wzornictwo i perfekcyjne wykonanie. W każdym z produktów znajdą Państwo najnowszą technologię oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania i produkcji urządzeń klimatyzacyjnych, które są gwarancją niezawodności.

Oferujemy różne serie systemów klimatyzacyjnych dostosowane do odmiennych wymogów obiektów. 

Seria MS umożliwia realizację prostych systemów klimatyzacyjnych w oparciu o urządzenia typu ściennego lub podsufitowo - przyściennego o mocy chłodniczej od 2 do 8,5 kW. W tej klasie Mitsubishi Electric oferuje najcichsze urządzenia na rynku. Wszystkie funkcje są obsługiwane za pomocą sterownika bezprzewodowego.

Seria Mr.SLIM to urządzenia do zastosowań profesjonalnych tam, gdzie wymagana jest najwyższa jakość produktu podnosząca prestiż firmy. System ten oferuje 5 typów urządzeń wewnętrznych: ścienne, kasetonowe, podstropowe, kanałowe i kolumnowe z agregatami skraplającymi o mocy chłodniczej do 26 kW, które mogą być oddalone od klimatyzowanych pomieszczeń nawet o 60 m.

         


Szczególnej uwadze polecamy system CITY MULTI, który jest jednym z najnowszych osiągnięć w dziedzinie klimatyzacji dla dużych obiektów. Umożliwia zminimalizowanie ilości agregatów zewnętrznych oraz sieci przewodów freonowych wewnątrz budynku poprzez przyłączenie do jednego agregatu do 32 jednostek wewnętrznych, dostępnych w kilkudziesięciu wersjach. W celu utrzymywania optymalnych warunków dla przebywających ludzi każde urządzenie wewnętrzne może być wyposażone we własny sterownik umożliwiający wybór trybu pracy (chłodzenie, grzanie, wentylacja), regulację temperatury wewnątrz pomieszczenia, siły nadmuchu, czasu włączenia i wyłączenia urządzenia

City Multi

Oferujemy również nieco tańsze rozwiązania np. w oparciu o urządzenia firmy MDV, które bardzo dobrze uzupełniają ofertę klimatyzatorów na naszym rynku. W typoszeregu znajdują się urządzenia o różnych konfiguracjach (w tym system multi), ścienne, podstropowo - przypodłogowe, kasetonowe oraz kanałowe od 2,1 kW do 17,5 kW.
Wszystkie urządzenia posiadają niezależne sterowanie temperaturą w każdym z pomieszczeń, funkcję auto restart, oraz bezprzewodowego pilota. Klimatyzatory mogą pracować w trybie chłodzenia i grzania, są energooszczędne i ciche.

Ofertę uzupełniają urządzenia innych renomowanych producentów, w tym LG ELECTRONICS, DAIKIN, SAMSUNG, Midea, Panasonic i inne.

Agregaty wody lodowej
Szczególnej uwadze polecamy szeroką gamę urządzeń włoskiej firmy GALLETTI. Firma ta jest czołowym w Europie producentem urządzeń do klimatyzacji, wentylacji oraz chłodnictwa przemysłowego. Jej asortyment obejmuje agregaty od 4 kW do 730 kW mocy chłodniczej, szeroką gamę klimakonwektorów oraz rekuperatory. Warto zauważyć, że urządzenia firmy Galletti łączą zalety najwyższej jakości potwierdzonej 18-miesięczną gwarancją z bardzo atrakcyjną na polski rynek ceną.

KURTYNY POWIETRZNE - "niewidzialne drzwi"
Duże zainteresowanie wśród klientów zyskują kurtyny powietrzne, dzięki którym oszczędzamy ciepło poprzez oddzielenie pomieszczenia od otwartej przestrzeni bez zamykania otworu.
Oferujemy szeroki wybór kurtyn zarówno zimnych jaki i ciepłych (z grzałką elektryczną lub nagrzewnicą wodną) o różnych mocach grzewczych, do każdego rodzaju otworu o dowolnych wielkościach, stojące i wiszące.